Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz monter

Oferta pracy w Holandii

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej; posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Obecnie dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ / Monter

Miejsce pracy: Holandia
Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu dużych konstrukcji,
- komunikatywna lub dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność czytania rysunków technicznych i montażu wg tych rysunków,
- dyspozycyjność do pracy od zaraz,
- prawo jazdy

Obowiązki:
- spawanie elementów hal, wiat, konstrukcji na podstawie rysunku,
- montaż elementów zgodnie z dokumentacją

Oferujemy:
- holenderską umowa o pracę (ubezpieczenie+opieka zdrowotna),
- pracę na pełen etat+ możliwość pracy w nadgodzinach,
- zapewnione zakwaterowanie
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres e-mail: nurbanowicz@temphory.com.pl

Ogłoszenie nr 655013

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 15:46:25
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: temphory

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: nurbanowicz@temphory.com.pl