Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz Mig Mag

Oferta pracy w Holandii

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej; posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Opis stanowiska:
-spawanie metodami MIG/MAG
-spawanie krat pod zbrojenia
-dyspozycyjność do pracy od zaraz

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-doświadczenie jako spawacz
-prawo jazdy kat. B
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
-Atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe
-Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
-Zapewnione zakwaterowanie
-Możliwość długofalowej współpracy
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: nurbanowicz@temphory.com.pl, w tytule maile prosimy umieścić nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Ogłoszenie nr 655011

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 15:45:46
Ilość wyświetleń:
13
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: temphory

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: nurbanowicz@temphory.com.pl