Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Austria - Dam pracę

Praca przy dociepleniach i elewacjach

Oferta pracy w Austrii

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów do:

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane przy dociepleniach i elewacjach

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy montażu fasad szklanych i aluminiowych
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
- grupy 3-4 osobowe

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: DOCIEPLENIA/AT/2017

Powiększ

Ogłoszenie nr 654949

Kategoria:
Austria - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 13:59:36
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: eurolabora