Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUN MĘŻCZYZNA OD 31.07- 1200€ NETTO

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Językowe Konik to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
PANA Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Niemcy, Remshalden 73630

Termin wyjazdu: od 31.07.2017

Wynagrodzenie: 1200 EURO NETTO – PRAMIA WAKACYJNA

OPIS:
Do opieki Pan 83 lata, 165 cm wzrostu, 95 kg. Pan porusza się przy rolatorze bądź na wózku. Cierpi na Parkinsona, nadciśnienie Potrzebuje pomocy w codziennej toalecie i ubieraniu. W łazience jest podnośnik do wanny w celu ułatwienia kąpieli. Nie ma problemu ze zroumieniem i komuniacją. Wymagane prawo jazdy. W domu podopieczny ma papugę i małego pieska dlatego Pan nie może mieć uczulenia na zwierzęta.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, wspólne spędzanie czasu

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !

Wymagania:
- mężczyzna do 65 lat
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- prawo jazdy kat B

ZAPEWNIAMY:
> Atrakcyjne wynagrodzenie do 1500€ uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel: 576 115 628
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00

Powiększ

Ogłoszenie nr 654945

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 13:51:37
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KonikGdynia

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com