Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Doradca klienta

Oferta pracy w Holandii

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Ostrawa
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Praca na rok

Opis stanowiska pracy:
- kontakt telefoniczny z klientami z wewnętrznej bazy danych,
- sprzedaż produktów firmy,
- realizacja określonych planów sprzedażowych,
- opieka nad klientami, pomoc w rejestracji, pomoc techniczna.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, mile widziane w dziedzinie ekonomii/finansów/handlu,
- znajomość obsługi komputera,
- znajomość języka polskiego na poziomie rodzimego użytkownika,
- wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
- zaangażowanie i nastawienie na cel,
- doświadczenie w sprzedaży – mile widziane.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie: przez pierwsze 2 miesiące: 15000 CZK brutto + prowizja (średnio 25000-30000 CZK netto miesięcznie, możliwość podwyżki i awansu),
- zakwaterowanie: możliwa pomoc w relokacji ( bezpłatne zakwaterowanie przez 1 miesiąc w Ostrawie i pomoc w znalezieniu zakwaterowania po tym okresie),
- możliwość dofinansowania dojazdów do pracy – 1000 koron miesięcznie przez 2 miesiące,
- ubezpieczenie: zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę,
- szkolenia,
- benefity sportowe,
- imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując, , DORADCA KLIENTA".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Powiększ

Ogłoszenie nr 654937

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 13:35:22
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EUROWORK1

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: holandia@eurowork.net.pl