Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

KUCHARZ UK (Praca+ Mieszkanie)

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

KUCHARZ UK, Anglia Południowa (mieszkanie + praca w prestiżowych restauracjach w UK)

STANOWISKA:
Chef de Partie
Sous Chef
Head Chef
Executive Chef

MIEJSCE: prowadzimy procesy rekrutacyjne dla najbardziej prestiżowych restauracji w Londynie i całej Anglii Południowej m.in. w hrabstwach: Cornwall, Devon, Dorset, Hertfordshire, Hampshire, Oxfordshire, Surrey, Sussex.

WYMAGANIA:
- min. 2 ostatnie lata doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza (CDP, Sous Chef lub Head Chef),
- konieczna znajomość języka angielskiego przynajmniej w mowie,
- mile widziane doświadczenie w kuchni brytyjskiej,
- możliwość uzyskania 2 niezależnych referencji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca w restauracjach na terenie Anglii środkowej lub południowej.

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- zakwaterowanie,
- stałe brytyjskie kontrakty (umowy o pracę),
- pomoc w trakcie przejazdu dla osób przyjeżdżających z Polski,
- pomoc prawna przed i w trakcie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV w języku angielskim
na adres e-mail:
pawel@hmserwis.pl
w temacie wiadomości proszę wpisać:
KUCHARZ UK

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

HM Serwis Group Sp. z o.o., licencja nr 15326
Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin
tel./fax.: +48 91 484 0754
biuro@hmserwis.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 654472

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-14 15:51:29
Ilość wyświetleń:
60
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: hmserwis
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Nr telefonu: 91 484 0754

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@hmserwis.pl