Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunak do Pana w ok. Norymbergii -158- BONUS!

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 80 lat, 170 cm, 85 kg, Pan po wylewie, siedzi w wózku inwalidzkim, współpracuje przy transferze; nie potrafi poruszać lewym ramieniem; potrzebuje pomocy w przy ubieraniu się i rozbieraniu, codziennej pielęgnacji, poruszaniu się. Dobrze przesypia noc. Pan mieszka sam w domu z psem i kotami.
Warunki pobytowe : Dom jednorodzinny, wieś, ogród. Dla Opiekunki : mieszkanie 3 pokojowe 90 m2. Nie ma możliwości zakupów w pobliżu – robi je rodzina.
OBOWIĄZKI: mycie, sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie, opieka nad zwierzętami domowymi, wizyty lekarskie, spacerowanie, pogawędki.
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece z kwalifikacjami, komunikatywną znajomością języka
LOKALIZACJA: Neumarkt in der Oberpfalz (ok.50 km od Norymbergii)
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 22.07.2017

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204

Powiększ

Ogłoszenie nr 654404

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-14 14:28:11
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl