Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Holandia - Dam prac

PAKOWACZ - Z ZA名IADCZENIEM O NIEKARALNO列I

Oferta pracy w Holandii

Wymagane za鈍iadczenie o niekaralno軼i.
Praca d逝goterminowa.
Stawka brutto 9, 33€ brutto.
Sta豉 ilo嗆 godzin pracy w tygodniu -38, 75.
Du瞠 mo磧iwo軼i rozwoju i zdobycia do鈍iadczenia.
Oferta ta nie jest niestety skierowana do par.

Oferty dobieramy wsp鏊nie z kandydatami, wed逝g Ich preferencji i mo磧iwo軼i.

bit.ly/2sWPzog

Agencja pracy Cosmoworker ju od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydat闚 r騜nych specjalno軼i.
Posiadamy liczne oferty pracy w r騜nych bran瘸ch na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poni瞠j przedstawiamy jedn z nich.

SZCZEG茛Y OFERTY:
Opis stanowiska:

pakowanie r騜nego rodzaju produkt闚 wyposa瞠nia domu,
praca w systemie 1-zmianowym.

Wymagania:
mile widziane do鈍iadczenie w pakowaniu,
komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub holenderskiego, pozwalaj帷a na bezpo鈔edni kontakt ze wsp馧pracownikami,
wymagane aktualne za鈍iadczenie o niekaralno軼i,
mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
legaln prac, zgodn z holenderskim Uk豉dem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezb璠nych formalno軼i administracyjno-prawnych,
pomocy w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiek koordynator闚,
stawk 9, 33 € brutto za godzin pracy dla kandydat闚 od 22 roku 篡cia,
38, 75 godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: od 42, 50 -79, 50 € za tydzie w zale積o軼i od wieku kandydata,
koszt ubezpieczenia: 22, 40 € za tydzie.

WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY
bit.ly/2ooKbVo

Zadzwo:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec
poniedzia貫k - pi徠ek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomo嗆, kt鏎 otrzymasz na swoj skrzynk mailow po z這瞠niu aplikacji na ofert pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dob

Dzi瘯ujemy za zainteresowanie nasz ofert
Zesp馧 Cosmoworker
Powy窺za oferta jest ofert pracy na podstawie umowy o prac tymczasow
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zg這szenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

Powi瘯sz

Og這szenie nr 652945

Kategoria:
Holandia - Dam prac
Opcje premium:
- Wyr騜nienie
- Strona g堯wna
Data dodania:
2017-07-10 15:47:55
Ilo嗆 wy鈍ietle:
603
Stawka za godzin:
9.33

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Cosmoworker
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Wielkopolskie
Miasto: Pozna
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu