Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kucharz z doświadczeniem - praca OD ZARAZ

Oferta pracy w Niemczech

O naszej firmie
Łączymy pracodawców z pracownikami. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób w branży gastronomiczno-hotelarskiej do pracy za granicą. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami.

Opis stanowiska
Samodzielny kucharz z doświadczeniem do pracy w Niemczech poszukiwany od zaraz. Kuchnia niemiecka / restauracja rybna.
Umowa z pracodawcą niemieckim, legalne zatrudnienie, świadczenia socjalne, pewne wynagrodzenie w terminie, zakwaterowanie i wyżywienie.

Praca w miejscowości nad morzem w świetnej atmosferze z świetnym szefem i uśmiechniętym personelem! Na stałe bądź sezon.
Pomoc na miejscu, jesteśmy realni. W razie zaistniałej potrzeby pomagamy.

Wymagania
Doświadczenie
Samodzielność
Zaangażowanie
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w kuchni.

Nasza oferta
Praca dostępna od zaraz na sezon bądź długie lata
Wynagrodzenie 2000-2400 EUR brutto (w zależności od umiejętności) + napiwki
Zakwaterowanie bezpłatne
Legalna praca w oparciu o umowę niemiecką z całym pakietem socjalnym i ubezpieczeniem
Pomoc na miejscu - opiekun

BAWO Bartosz Woźniak
Antracytowa 3/19
97-400 Bełchatów
+48 507 057 578
bartosz.wozniak@bawo.pl
www.bawo.pl
NIP: 769-215-03-10

Powiększ

Ogłoszenie nr 650426

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2017-07-03 02:20:32
Ilość wyświetleń:
195
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: bawo
Państwo: Polska
Województwo: Łódzkie
Miasto: Bełchatów
Nr telefonu: +48 507 057 578

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: bartosz.wozniak@bawo.pl