Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Monter fasad- Bardage

Oferta pracy we Francji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze budowlanym poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

-Montaż różnego typu fasad;

-Montaż/mocowanie warstwy izolacyjnej (wełna szklana, wełna mineralna, wełna drzewna);

-Montaż płótna przeciwdeszczowego;

-Montaż płyt pokryciowych fasady.

Wymagania:

-Minimum 3 lata doświadczenia na w/w stanowisku;

- Doświadczenie na w/w stanowisku we Francji;

-Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;

-Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność;

-Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego (1 osoba na 4 osobową ekipę);

-Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-Stawkę godzinową (10, 58 euro brutto/h);

- Możliwość pracy w nadgodzinach;

-Dodatek żywieniowy (prime panier- 8, 85 euro netto za każdy dzień roboczy);

-Premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu (10%);

-Dofinansowane zakwaterowanie;

-Dodatek urlopowy (10%);

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Powiększ

Ogłoszenie nr 605905

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-01-11 14:46:21
Ilość wyświetleń:
124
Stawka za godzinę:
10.58

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MSiron
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Nr telefonu: 815322432

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.siron@intemporis.eu