Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Irlandia - Dam pracę

Kamieniarz- IRLANDIA - praca od zaraz

Oferta pracy w Irlandii

IRKL jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Aktualnie dla swojego irlandzkiego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

KAMIENIARZ / POMOCNIK KAMIENIARZA

Miejsce pracy: Creggane - IRLANDIA

Wymagania:

- doświadczenie w pracach kamieniarskich
- język angielski na poziomie komunikatywym

Obowiązki:
- wykonywanie prac kamieniarskich przy budowie kamiennych ścian, mostów itp.; kamienie łączone są cementem bądź zaprawą wapienną;
- dbanie o odpowiednią ilość kamienia;
- nadawanie kształtu kamieniom i ich układanie (łączenie ww. zaprawami);
- umieszczanie kamiennych wykończeń na szczycie struktury ścian mostów;
- dbanie o równomierne rozkładanie wszystkich elementów i ich wyrównywanie w trakcie stawiania ściany mostu;

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na pełen etat,
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
- zapewnione zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 30.01.2017 roku na adres mailowy praca@irkl.pl
Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer 536 275 320

Ogłoszenie nr 605886

Kategoria:
Irlandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-01-11 13:40:42
Ilość wyświetleń:
151
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: instyturozwoju
Państwo: Ireland
Miasto: Creggane
Nr telefonu: 536275320
Skype:
Staromiejska, 15

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail:niemcy@irkl.pl