Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Cypr - Dam pracę

Kucharz - Lato 2017

Oferta pracy na Cyprze

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Magiczny Cypr: Kucharz

Miejsce pracy: Agia Napa (Cypr)

Data rozpoczęcia pracy: maj - listopad 2017
OPIS STANOWISKA:

Praca w restauracji czterogwiazdkowego hotelu usytuowanego na jednej z cypryjskich plaż. Przyrządzanie oraz estetyczne podanie dań oferowanych w menu.

Praca 9 godzin dziennie, przez 6 dni w tygodniu.

WYMAGANIA:

- bardzo dobra i lepsza (B2, C1, C2) znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność przygotowania potraw a’ la carte
- gotowość do podjęcia pracy w sezonie lato 2017 (maj – listopad)

DODATKOWO:

J pasja do gotowania
J umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
J wykształcenie kierunkowe, dodatkowe kursy będą Twoim dodatkowym atutem
J chęć przeżycia niezapomnianych chwil na magicznym Cyprze

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie podstawowe: 700 - 1100 EUR miesięcznie (w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata)
- nieodpłatne zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu przy plaży
- nieodpłatne wyżywienie (lunch & dinner) + 4 napoje bezalkoholowe dziennie
- nieodpłatne ubezpieczenie
- zwrot kosztów przelotu (max. 250 EUR)
- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i otoczeniu egzotycznej cypryjskiej kultury i przyrody gwarantujące niesamowite wspomnienia i nowe doświadczenia

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?
Aplikuj: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 790 368 373 lub napisz: biuro@gsuinter-work.pl

Możesz również skontaktować się z nami na czacie w czasie rzeczywistym dostępnym na naszej stronie internetowej www.gsuinter-work.pl

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Powiększ

Ogłoszenie nr 605769

Kategoria:
Cypr - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2017-01-11 09:38:04
Ilość wyświetleń:
90
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl