Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Holandia - Dam prac

PRACA PRZY CHRYZANTEMACH - Z DO名IADCZENIEM

Oferta pracy w Holandii

Praca d逝goterminowa.
Wymagane do鈍iadczenie przy chryzantemach.
Stawka 9, 34€ brutto od 21 lat.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydat闚 r騜nych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w r騜nych bran瘸ch na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poni瞠j przedstawiamy jedn z nich.

Zainteresowani Kandydaci, kt鏎zy spe軟iaj wymagania, proszeni s o klikni璚ie w link i aplikowanie:
bit.ly/205gYdi

Opis stanowiska:
praca przy chryzantemach w szklarni
r騜ne stanowiska pracy:
軼inanie - wymagane do鈍iadczenie,
pakowanie - wymagane do鈍iadczenie,
obs逝ga maszyny ci璚ia chryzantem,
praca przy ta鄉ie.

Wymagania:
wymagane do鈍iadczenie w pracy przy chryzantemach,
komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub holenderskiego,
mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
legaln prac, zgodn z holenderskim Uk豉dem Zbiorowym Pracy (CAO)
zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezb璠nych formalno軼i administracyjno-prawnych
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiek koordynator闚,
stawk 9, 43 € brutto za godzin pracy (wiek 21 i wi璚ej),
40 i wi璚ej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 84, 90 € za tydzie,
koszt ubezpieczenia: 22, 40 € za tydzie.

Dodatkowe informacje:
brak

Wszystkie aktualne oferty:
cosmoworker.es-candidate.com/pl/offers/eu/

Je瞠li masz pytania, zadzwo:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedzia貫k - pi徠ek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomo嗆, kt鏎 otrzymasz na swoj skrzynk mailow po z這瞠niu aplikacji na ofert pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dzi瘯ujemy za zainteresowanie nasz ofert
Zesp馧 Cosmoworker
Powy窺za oferta jest ofert pracy na podstawie umowy o prac tymczasow
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zg這szenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
www.fb.com/Cosmoworker
www.linkedin.com/company/cosmoworker
2017 ⓒ

Powi瘯sz

Og這szenie nr 605713

Kategoria:
Holandia - Dam prac
Opcje premium:
- Wyr騜nienie
Data dodania:
2017-01-10 17:56:31
Ilo嗆 wy鈍ietle:
144
Stawka za godzin:
9.43

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Cosmoworker
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Wielkopolskie
Miasto: Pozna
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu