Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Wylewanie podłóg- Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

POSADZKARZ DO WYLEWANIA PODŁÓG PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: okolice Kolonii, Północna-Westfalia Niemcy
Termin: od zaraz

Obowiązki:
Montaż izolacji termicznych i akustycznych podłóg i krawędzi
Przygotowanie mieszanki betonowej i wylewanie podłogi
Niwelacja wylewki betonowej
Dozbrajanie posadzki
Cięcie i wypełnianie dylatacji
Zacieranie i impregnacja posadzki

Wymagania:
Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny (cieśla szalunkowy, technolog robót wykończeniowych) oraz doświadczenie w zawodzie
Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
Dobra znajomości języka niemieckiego
Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy na akord

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)
Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
Zarobek miesięczny netto: 2000 do 3000 euro
Mieszkanie zapewnione i odpłatne 200- 250 euro miesięcznie

! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

rekrutacja@infoworkon.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Powiększ

Ogłoszenie nr 598420

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-02 11:42:53
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JoannaWorkon
Państwo: Polska
Nr telefonu: 730451743

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@infoworkon.pl