Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pakowanie mięsa- Holandia

Oferta pracy w Holandii

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Holandii poszukuje pracowników na stanowisko

PRACA W ZAKŁADACH MIĘSNYCH

Miejsce pracy: Scherpenzeel
Termin: od zaraz

Obowiązki:
pakowanie, praca na taśmie
prace porządkowe, mycie pojemników

Wymagania:
znajomość języka angielskiego- mile widziane
prawo jazdy kategorii B oraz własne auto- mile widziane

Oferujemy:
wynagrodzenie: powyżej 23 roku życia- 9, 86€ brutto na godzinę
22- 9, 55€ brutto na godzinę
21- 8, 15 € brutto na godzinę
20 i poniżej- 7, 21€ brutto na godzinę
pracę na dłuższy okres czasu, umowa na warunkach holenderskich
zakwaterowanie 87€ tygodniowo
ubezpieczenie 20, 70€ tygodniowo
wypłaty co tydzień

! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@infoworkon.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Powiększ

Ogłoszenie nr 598419

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-02 11:35:12
Ilość wyświetleń:
14
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JoannaWorkon
Państwo: Polska
Nr telefonu: 730451743

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@infoworkon.pl