Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Piekarz (Londyn)

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) dla swojego brytyjskiego Partnera poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Oferujemy:
• Stawkę GBP 8, 50 brutto/h
• Gwarantowane min. 40 godzin/tydzień
• Możliwość nadgodzin
• Pracę od zaraz
• Wynagrodzenie co tydzień
• Pomoc w zakwaterowaniu
Zakres obowiązków:
• Przygotowanie surowców piekarskich do produkcji
• Przygotowanie ciast na różne rodzaje pieczywa
• Prowadzenie rozrostu końcowego
• Wykonywanie czynności pomocniczych przed wypiekiem pieczywa
• Wypiekanie pieczywa w różnych typach pieców
• Przygotowywanie i przekazywanie pieczywa do wysyłki i sprzedaży
Wymagania:
• Doświadczenie min. 5-8 lat
• Chęci do pracy
• Punktualność i pracowitość
• Brak nałogów
• Umiejętność pracy w zespole

CV na adres: nikola.ditmar@agencja-headhunters.eu z tematem wiadomości „Piekarz”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Ogłoszenie nr 598411

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-02 11:09:16
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
8.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: agencjaheadhunters
Państwo: United-Kingdom
Miasto: Londyn

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kadry@agencja-headhunters.eu