Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Tokarz CNC - Fanuc (Belgia)

Oferta pracy w Belgii

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, zajmującej się produkcją części do maszyn, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
• Ustawianie, programowanie oraz obsługa tokarek CNC z systemem Fanuc
• Praca na podstawie rysunku technicznego i z użyciem narzędzi pomiarowych
• Produkcja komponentów z metali żelaznych i nieżelaznych (stal nierdzewna, stal czarna oraz tworzywo sztuczne)
• Wykonywanie elementów jednostkowych i seryjnych

Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora/programisty tokarek CNC z systemem Fanuc
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY!

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
• Zwrot poniesionych kosztów podróży - do kwoty 125 euro
• Zakwaterowanie płatne 65 euro/ tydzień

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

gdansk@maintec.net lub opole@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

Powiększ

Ogłoszenie nr 598358

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-02 10:15:10
Ilość wyświetleń:
16
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: mczerwinska
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: 774539557
Nr telefonu: 583004023

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: opole@maintec.net