Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca w Niemczech Parkieciarz Cykliniarz

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy specjalizującej się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Parkieciarz/ Cykliniarz do układania parkietu

Opis stanowiska:

praca w okolicach Köln, Północna- Westfalia, Niemcy
pełny etat (ok. 45 godzin tygodniowo) + nadgodziny
praca na akord
przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)
układanie parkietów drewnianych i paneli z laminatu
szlifowanie, cyklinowanie parkietu
przycinanie pod wymiar i klejenie parkietu
cokoły, listy przypodłogowe
zabezpieczanie powierzchni i konserwacja parkietu

Wymagania:

dobra znajomość j. niemieckiego
zawód parkieciarz (udokumentowany świadectwem) lub zawód pokrewny, np. stolarz oraz doświadczenie w zawodzie parkieciarz
kandydaci bez zawodu powinni posiadać min. 3 letnie doświadczenie jako parkieciarz
obowiązkowo prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto
dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord, dobra organizacja pracy
wyjazd na dłuższy okres czasu, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne
stawka godzinowa brutto 14-20 euro (akord)
dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
miesięczne wynagrodzenie netto ok. 1700 do 2300 euro + nadgodziny
mieszkanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/09/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Ogłoszenie nr 598336

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-02 09:52:34
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: esteelo

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@esteelo.pl