Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk budowlany / elektromonter (niem. umowa)

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego niemieckiego klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY / ELEKTROMONTER

Zakres obowiązków:

-Montaż instalacji elektrycznych;
-Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych), okablowanie i podłączanie szaf wg planów i schematów - w zależności od stopnia znajomości języka.

Wymagania:

-Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk/elektromonter lub aktualne uprawnienia;
-Wieloletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
-Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (weryfikacja telefoniczna);
-Prawo jazdy kat. B i własne auto - mile widziane.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy i pełne świadczenia socjalne;
-Sprawowaną opiekę poprzez polsko- i niemieckojęzycznych koordynatorów
-Stawkę godzinową w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia: od €10 netto - gdy pracodawca opłaca mieszkanie lub od €13 netto - gdy sam pracownik opłaca mieszkanie.
-Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek;
-Dofinansowane zakwaterowanie;
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy stałej.

Powiększ

Ogłoszenie nr 598323

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-02 09:42:16
Ilość wyświetleń:
13
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MSiron
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Nr telefonu: 815322432

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.siron@intemporis.eu