Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka medyczna do placówek opiekuńczo, Anglia

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej w Wielkiej Brytanii: Opiekunek / opiekunów osób starszych do pracy w ośrodkach medycznych. Obowiązkowa dobra znajomość języka angielskiego i chęć do pracy w opiece przez min. 12 miesięcy.

Opis / Obowiązki:
• Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie Wielkiej Brytanii, jak szpitale, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji, domy starców itp.
• Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Praca jest na stałe, poprzez angielską agencję pracy tymczasowej z miasta Leeds
• Opiekunki i opiekunowie bez doświadczenia conajmniej 6 miesięcy na terenie Anglii lub bez angielskiego certyfikatu opiekuna, odbędą 5-dniowe szkolenie w Leeds. Po szkoleniu w weekend nastąpi transport do miejsca pracy, czyli do domu opieki
• Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian
• Gwarantowane 35 godzin pracy tygodniowo (z możliwością nadgodzin, średnio opiekun pracuje 55-60 godzin tygodniowo)
• Główne zadania:
o Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych
o Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku
o Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza
o Wsparcie przy rehabilitacji
o Praca w zespole złożonym z opiekunów oraz pielęgniarek

Wymagania:
• Profesjonalne lub nieprofesjonalne doświadczenie – osoba w rodzinie / wolontariat itp.
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość zakresu obowiązków i charakteru pracy opiekuna
• Chęć podjęcia pracy na min. 12 miesięcy
• Niekaralność
• Dobry stan zdrowia
• Wiek do 60 lat

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w Anglii (płatny urlop, świadczenia społeczne, dostęp do zasiłków)
• Stałość zatrudnienia, wyznaczona ścieżka awansu zawodowego, szkolenia NVQ2, NVQ3 itd.
• 3 podwyżki w przeciągu roku pracy
• Stawka godzinna brutto: 7, 50£; po 3 miesiącach 7, 70£; po 9 miesiącach 7, 90£; a po 12 miesiącach 8, 10£
• Dodatki do stawki godzinnej przy pracy w niedziele i święta
• Zarobek miesięczny netto od ok. 1500 £
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (odpłatne ok. 200 £ miesięcznie)
• Planujemy podróż do Anglii i zwracamy do 100£ kosztów
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z nowym miejscem zamieszkania

Tylko kandydatki i kandydaci spełniający wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Powiększ

Ogłoszenie nr 598257

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-01 19:39:08
Ilość wyświetleń:
21
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Państwo: United-Kingdom
Województwo: Inne
Nr telefonu: 0049 151 459 680 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@polfach.de