Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/opiekun osób starszych, wiele ofert

Oferta pracy w Niemczech

HELP jest firmą specjalizującą się w doborze personelu medycznego i opiekuńczego dla osób starszych i niepełnosprawnych. Naszych pracowników traktujemy z należytym szacunkiem, staramy się, aby współpraca zawsze była owocna i bezproblemowa. Cieszy nas renoma polskich pracowników za granicą, dlatego też staramy się ją poszerzać i pomagać coraz większej liczbie potrzebujących. Swoje usługi świadczymy na terenie Niemiec.

OBOWIĄZKI: zależą od oferty, jednak najczęściej są to:
- prowadzenie domu,
- gotowanie,
- robienie zakupów,
- pranie / prasowanie,
- asystowanie osobie starszej,
- pomoc w codziennych czynnościach.

WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
- cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
- mile widziane prawo jazdy kat. B, referencje, listy od podopiecznych oraz wspólne zdjęcia.

OFERTA:
- oferujemy legalną pracę w Niemczech,
- wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,
- wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,
- indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- organizacja podróży i zakup biletów, Zakwaterowanie oraz wyżywienie,
- własny pokój, własna łazienka, internet (w zależności od oferty).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy lub osobisty.

KONTAKT Help Śniadeckich 22/1a 85-011 Bydgoszcz
tel.: 518788038 / 52 321 65 31
email: s.czech@help24.info
www.help24.info

Powiększ

Ogłoszenie nr 598234

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-12-01 16:36:54
Ilość wyświetleń:
84
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: sebastianczech
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Bydgoszcz
Nr telefonu: 518788038
Nr telefonu: 52 321 65 31

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: s.czech@help24.info