Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Bayer + Riedl Personalservice Zatrudni Elektryków

Oferta pracy w Niemczech

Firma Bayer+Riedl Personalservice GmbH zatrudni pracowników z komunikatywną znajomością j.niemieckiego w zawodzie

-ELEKTRYK

Miejsca pracy : Dingolfing/Deggendorf/Munchen/Landshut/Regensburg/Passau

Liczba wolnych miejsc pracy 18

OBOWIĄZKI: Wykonywanie instalacji elektrycznej, montaż osprzętu elektrycznego, montaż opraw oświetleniowych.

WYMAGANIA :
- Dobra znajomość j.niemieckiego w mowie
- Wazne uprawnienia SEP
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

OFERTA:

- Stabilne miejsce pracy w dynamiczniej rozwijającej się Firmie
- Niemiecką umowę o prace według taryfikatora BZA, wynagrodzenie ca.2100€ netto
- Gwarantowane minimum 151, 67 godzin miesięcznie
- Samochody firmowe i zakwaterowanie w razie potrzeby zapewnia pracodawca

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV W J.NIEMIECKIM NA ADRES E-mail

opole@bayer-riedl.de

Kontakt Pn-Pt 8:00-17:00 tel 882067218 tel 666826352

Powiększ

Ogłoszenie nr 598039

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2016-12-01 09:33:34
Ilość wyświetleń:
66
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: bayerriedl
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Dingolfing
Nr telefonu: +48/882067218
Nr telefonu: +49/87313257029