Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik magazynowy - Wiesloch

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do sortowania palet z samochodem- od zaraz
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
Wiesloch

Zakres obowiązków:
• Segregacja europalet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
• Układanie słupków z palet,
• obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemach zmianowych,
• praca na zastępstwo;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
• własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny!);

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• premie uzależnione od efektów pracy,
• bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu.

Kontakt:
• E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

Powiększ

Ogłoszenie nr 598015

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-12-01 08:23:30
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HELVETIAENTERPRISE
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: TARNOWSKIE GÓRY

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.dabek@personnel-international.pl