Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Twoja pierwsza praca i przygoda z Holandią!

 
 
 
Oferta pracy w Holandii

JESTEŚMY FIRMĄ GODNĄ ZAUFANIA. UCZCIWOŚĆ TO NASZA WARTOŚĆ NADRZĘDNA.

Wyszukujemy na rynku oraz oferujemy tylko sprawdzone przez nas i godne polecenia oferty pracy w kraju i za granicą. Oferty pochodzą zarówno od Agencji Pracy Tymczasowych jak i bezpośrednio z firm, które z nami współpracują.
Polecamy tylko takie oferty, które zapewniają stałe miejsce i godziny pracy. Duży nacisk kładziemy na warunki zakwaterowania. Uważamy, że jest to jeden z najistotniejszych punktów oferty pracy zaraz po wynagrodzeniu, dlatego osobiście weryfikujemy miejsca zamieszkania na oferowanych przez nas ofertach.

Wyróżnia nas również fakt, iż jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami, aby zapewnić maksymalną opiekę i kompleksowe wsparcie podczas pobytu za granicą.

Chcesz rozpocząć nowy, a zarazem lepszy etap życia? Nudzisz się i chcesz wyrwać od rodziców oraz szarej rzeczywistości? A może po prostu masz ochotę wy-chillować i przy okazji dobrze zarobić? Pomożemy zrobić Ci ten pierwszy krok!

Zgłoś się do G-HR Group! Znajdziemy Ci pracę oraz zakwaterowanie. Nawet nie musisz mieć środków na wyjazd – rozliczymy to z pierwszego wynagrodzenia. Możesz zabrać ze sobą swoją drugą połówkę, albo najlepszych kumpli. Wymagamy tylko komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niekaralności oraz pozytywnego nastawienia do życia.

Nasza oferta to idealna okazja aby poznać nowych ludzi oraz nowy kraj i jego kulturę. Doszlifować znajomość języka obcego, odpocząć i pomyśleć co dalej. Być może otworzą się przed Tobą drzwi do międzynarodowej kariery?
Chętnie pomożemy zrobić Ci ten pierwszy krok. Oferujemy pełne wsparcie przed wyjazdem jak i po podjęciu pracy.

Twój komfort i satysfakcja jest dla nas priorytetem!

SUPER OFERTY dla osób młodych i bez doświadczenia!

Superoferta!

Oferta 1: Doskonała oferta dla osób młodych i bez doświadczenia w holenderskim centrum dystrybucyjnym!
Wysokie stawki dla osób od 18 - 21 lat (nawet do 1800 euro brutto / m-c). Prosimy o zgłoszenia tylko od osób, które dobrze znają język angielski i mogą wyjechać na min. 6 miesięcy. Czekamy na zgłoszenia (CV) tylko od poważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych osób zdecydowanych wyjechać w najbliższym terminie.

Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej holenderskiej firmie zajmującej się zbieraniem zamówień?
Sieć dużych hipermarketów, najnowsze rozwiązania technologiczne.
Jesteś zdecydowany na wyjazd "od zaraz" oraz planujesz zostać w Holandii na dłuższy okres (min. 6 miesięcy)?
Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie znakomitą ofertę!
Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie. Możesz zabrać ze sobą nawet kilku znajomych!
Tylko dla osób zdecydowanych z dobrą znajomością języka angielskiego i mogących wyjechać w najbliższym czasie.

Uwaga! Obecnie posiadamy podobną ofertę dla młodych osób bez doświadczenia i bez znajomości języka obcego. Atrakcyjne stawki dla osób w wieku 18-21 lat.

Oferta 2:
Poszukujemy również kandydatów do holenderskiej firmy zajmującej się pakowaniem produktów mięsnych. Zapewniamy stabilne zatrudnienie (od 5 do 7 dni tygodniowo) w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Holandii w oraz bardzo dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz wiele dodatków zmianowych, a także będą przysługiwały Ci benefity w postaci kilku paczek mięsa tygodniowo. To pozwoli zaoszczędzić Ci jeszcze więcej pieniędzy.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Praca możliwa dla par oraz grup znajomych.

Ważne: Prosimy tylko o zgłoszenia od poważnych i zdecydowanych osób spełniających kryteria, gotowych wyjechać „od zaraz” i podjąć pracę na okres minimum 3 miesięcy.

www.facebook.com/ghr.pracazagranica
www.g-hr.pl

Nasze oferty to typowe oferty „Last Minute” i oznacza to, że wyjazd możliwy jest w bardzo krótkim czasie. Zazwyczaj jest to okres od 1 do 2 tygodni od podjęcia przez kandydata decyzji.
Poza ofertami Last Minute posiadamy również dużą gamę ofert na wyjazdy w dalszych terminach.
Dysponujemy także ofertami z podstawową oraz bez znajomości języka obcego.

Prześlij do nas CV pod adres: rekrutacja@g-hr.pl (kliknij w adres obok)

Po przeanalizowaniu Twojej aplikacji przedstawimy najlepszą ofertę dla Ciebie i udzielimy wszelkich informacji dotyczących Twojego wyjazdu.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami dla których posiadamy obecnie ofertę pracy.

G-HR Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11610.

Prosimy o załączenie w cv następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez G-HR Group sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).

Pozdrawiamy,
Team Rekrutacyjny G-HR Group

Prosimy o przemyślane zgłoszenia tylko od osób, które spełniają wszystkie kryteria oferty i mogą wyjechać w najbliższym czasie.Powiększ

Powiększ

Powiększ
    

Ogłoszenie nr 597999

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2016-11-30 19:53:44
Ilość wyświetleń:
385
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ghrgroup
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 0048 660 665 966
Nr telefonu: 0048 728 974 888
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@g-hr.pl