Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner bez doświadczenia Bönen

Oferta pracy w Niemczech

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) wchodząca w skład Grupy Personnel International obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:
Komisjoner bez doświadczenia
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
Niemcy, Bönen

Zakres obowiązków:
przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
zbieranie zamówień przy pomocy monitora/skanera,
obsługa wózka widłowego,
praca w systemie dwuzmianowym,
praca na hali ciepłej(ubrania, baterie, art. biurowe, gospodarstwa domowego);

Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
dynamika pracy;

Oferujemy:
pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premie,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskiego koordynatora,
w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego,
w razie braku uprawnień na wózki widłowe, oferujemy bezpłatny kurs.

Kontakt:
E-Mail: a.kolodziej@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Powiększ

Ogłoszenie nr 597880

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 13:23:22
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Robert7422
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: r.mroz@personel.com.pl