Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, klimaty

Oferta pracy w Niemczech

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Erlangen

Opis stanowiska:

Montaż rur instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.
Montaż rur miedzianych i z plastiku.
Praca na terenie różnych budów w miejscowościach: Erlangen, Norymberga, Passau (przeważnie w nowych budynkach mieszkalnych).

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!
Mile widziane prawo jazdy i własne auto (osobowe).
Mile widziana umiejętność pracy na postawie rysunku technicznego.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 11, 23 euro brutto/h + 20 euro netto dodatku dziennego.
Umowę zawieraną bezpośrednio z niemiecką agencją pracy.
Pracę na długi okres.
Gwarantowane 35 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Zakwaterowanie (płatne około 10 euro dziennie).
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Powiększ

Ogłoszenie nr 597856

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 12:37:10
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Weegree
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: OPOLE
Nr telefonu: 775431852
Nr telefonu: 775431853