Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

RZEŹNIK - BEZ ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO

Oferta pracy w Niemczech

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
RZEŹNIK – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Dobór narzędzi oraz dbanie o ich czystość
• Rozbiór, trybowanie oraz czyszczenie mięsa wołowego oraz wieprzowego
• Przygotowywanie oraz przerabianie mięsa zgodnie ustalonymi normami

WYMAGANIA:
• Minimum 3-letnie UDOKUMENTOWANE doświadczenie w pracy jako rzeźnik
• Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
• Praca w systemie 3-zmianowym
• Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy
• WARUNEK KONIECZNY: DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Długoterminowe zatrudnienie
• Pełny pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
• Zakwaterowanie
• Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stałą opiekę ze strony ImpactJob

KONTAKT:
+48 511 594 826, +48 500 749 024, +48 500 748 285, +48 500 748 571

Powiększ

Ogłoszenie nr 597854

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 12:33:08
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ImpactJob
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Skawina
Nr telefonu: 500 749 024, 502 341 369
Nr telefonu: 500 748 285, 500 748 571

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kandydat@impactjob.eu