Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik Magazynu Tilburg

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta, holenderskiej firmy z branzy logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Rozladunek/zaladunek oraz zbieranie zamówien

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Rozpoczecie: 28-11-2016

Opis stanowiska pracy:

• Praca polega na zbieraniu zamówien dla klientów z calej Europy.

• Praca w magazynie z karma dla zwierzat ; Skanowanie produktów, szykowanie do wysylki.

• Pracownicy zajmuja sie takze zaladunkiem i rozladunkiem tirów z karma dla zwierzat, jest to ciazka fizycznie praca. Nie mozna miec klopotów z kregoslupem.

Oferujemy:

• Zakwaterowanie i ubezpieczenie dla osób, które nie posiadaja wlasnych

• Praca na dluzszy czas

• Praca na 2 zmiany, równiez w weekendy

(z dodatkami do stawki godzinowej)!

• Mozliwosc wyskoich zarobków

Wymagania:

• Doswiadczenie w pracy na wózkach EPT mile widziane

• Komunikatywny angielski

• Dyspozycyjnosc i elastycznosc do pracy na zmiany, w weekendy

• Mile widziane prawo jazdy

Kontakt :

CV prosimy przesylac na adres mailowy: d.grzywna@pran.eu z dopiskiem „Tilburg

Zastrzegamy sobie mozliwosc odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikaty KRAZ Nr 1223.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597845

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 12:22:10
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PRANnl
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 0048326304029

Dodatkowe dane kontaktowe:

d.grzywna@pran.eu