Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pana w Norymberdze na 3 tyg. -311/03

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 80 lat, 78 kg, 180 cm, z inkontynencją moczu, leżący – jest lift do transferu na wózek, z wysokim ciśnieniem, po wylewie, cukrzycą insulinową, niedowładem lewej strony. Ograniczony słuch i mocno mowa. Ma cewnik. Pan inteligentny, skromny, wycofany, czasami uparty. Czas spędza głównie w łóżku lub na wózku inwalidzkim. Interesuje się muzyką, literaturą, polityką. Sporadyczna praca w nocy.

Warunki pobytowe: Pan mieszka w rezydencji dla seniorów, 75m2, miasteczko. Komunikacja miejska ok. 5 min, sklepy 10min. DLA OPIEKUNKI: pokój, z balkonem, Internet, Flatrate,
OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, czynnościach toaletowych, higienie intymnej, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu, przypominanie o lekach, umawianie i towarzyszenie przy wizytach lekarskich, wymiana podkładów inkontynencyjnych. Zakupy, przygotowanie śniadań i kolacji, obiady dla pana i opiekunki na stołówce, pranie, podlewanie kwiatów.
Wymagania: kobieta, z doświadczeniem i komunikatywną znajomością niemieckiego, prawem jazdy, niepaląca
LOKALIZACJA: Bergisch Gladbach ( ok. 20 km do Kolonii )
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 15.12.2016.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 796-908-300
mail: d.slania@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597801

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 11:17:39
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl