Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Kierowca krajowy C+E- 1850Euro, ch這dnia, Drezno

Oferta pracy w Niemczech

Mi璠zynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzib we Wroc豉wiu poszukuje os鏏 zainteresowanych prac sta陰 w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemieck umow o prac, niemieckie 鈍iadczenia socjalne oraz mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia: 13629
Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, pr篹nie rozwijaj帷ej si firmy transportowej poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E- 1850Euro, ch這dnia, okolice Drezna
Miejsce pracy: okolice Drezna
Opis stanowiska:
-transport towaru w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepis闚 bezpiecze雟twa ch這dni
-trasy krajowe, codzienne powroty na baz
-praca od pon.-pt
-nie ma systemu!.

Oferujemy:
-sta陰 prac w oparciu o niemieck umow o prac
-atrakcyjne wynagrodzenie sk豉daj帷e si z podstawy i diet
- p豉tny urlop
-niemieckie ubezpieczenie i 鈍iadczenia socjalne
-zakwaterowanie

Wymagania:
-prawo jazdy kategorii CE
-kart kierowcy
-minimum roczne do鈍iadczenie w transporcie towaru ch這dni
-komunikatywna znajomo軼i j瞛yka niemieckiego
-punktualno嗆 i dba這嗆 o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV wraz ze zdj璚iem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisuj帷 nr referencyjny TT/11/2016

Nr tel.: +48 503 931 111

Od kandydat闚 nie pobieramy prowizji.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 597793

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2016-11-30 11:10:15
Ilo嗆 wy鈍ietle:
19
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: euworkerspraca
Pa雟two: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@eu-workers.eu