Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca krajowy C- 2500Euro, okolice Erfurtu

Oferta pracy w Niemczech

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: okolice Erfurtu
Opis stanowiska:
-transport beczek i napojów do klientów
-niemiecka krajówka
-praca od poniedziałku-piątku od godziny 7.00.
-wolne weekendy
-nie ma systemu

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie 2500Euro
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
-zakwaterowanie (opłata po stronie pracownika)

Wymagania:
-prawo jazdy kategorii C
-kartę kierowcy
-minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie towaru pojazdem kat.C
-komunikatywna znajomości języka niemieckiego
-chęć do pracy
-punktualność i dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny GD/11/2016

Nr tel.: +48 503 931 111

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597791

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 11:07:51
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: euworkerspraca
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@eu-workers.eu