Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Od zaraz bez świąt! Do pana 84l. z Drensteinfurt

Oferta pracy w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
STAN ZDROWIA POOPIECZNEGO:
Wiek: 84 lata Wzrost: 170 cm Waga: 65 kg
Podopieczny choruje na serce. Ma chroniczne zapalenie oskrzeli – ma aparat oddechowy, z którym może opuszczać dom. Podczas jedzenia i kąpieli aparat ten jest odłączany. Codziennie przychodzi Pflegedienst i wykonuje podstawowe czynności higieniczne. Podopieczny nie ma problemu z komunikacją – widzi i słyszy bardzo dobrze. Orientacja czaso-przestrzenna również zachowana. Porusza się samodzielnie. Czasami przy asekuracji rolatora, a na spacery głownie na wózku. Pomoc wymagana jedynie przy wstawaniu i siadaniu. Opisywany jest jako osoba empatyczna, która jest wdzięczna za każdą udzieloną mu pomoc. Nosi wkładki, ponieważ zdarza mu się nie trzymać moczu. Pozostałe czynności fizjologiczne są kontrolowane. Je samodzielnie, nie stosuje żadnej diety. Przesypia noce. Śpi również dużo w dzień.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała, nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopiecznym. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopiecznym do lekarza.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Obok mieszka córka. Sklepy oddalone o 10 min marszu, do dyspozycji OP rower. Dla opiekunki przygotowany pokój z telewizorem oraz internetem.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597787

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 10:40:33
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KamilaGos

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kamila.gos@pmh.info.pl