Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Praca dla stolarza/STOLARZ

Oferta pracy w Belgii

Ensila Group sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko: STOLARZ

Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych pracowników z branży budowlanej, ponieważ wiemy jak wielki jest popyt panujący w tej dziedzinie oraz jak szybko rozwijają się nowe trendy architektoniczne. Aby za nimi nadążyć, nasz zespół tworzą młodzi, entuzjastyczni, wykształceni i doświadczeni ludzie, z którymi praca to sama przyjemność. Nasze motto to „ najwyższa jakość za uczciwą cenę".

Kandydat na tym stanowisku będzie pracował samodzielnie nad wykonaniem powierzonej mu pracy oraz ponosił odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy, jak również terminowe wykonanie swojego projektu. Ponadto będzie dbał o zgodność wszystkich prac z wymaganiami przepisów i wytycznych

Zakres obowiązków:

• Obróbka skrawaniem (ręczna i mechaniczna) drewna

• Wykonywanie, montaż, remontowanie i modernizacja stolarki budowlanej i otworowej

• Montaż drewnianych drzwi i okien

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w w/w obowiązkach

• Samodzielny i dokładny sposób pracy

• Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stolarskich

• Możliwość przyjazdu własnym samochodem

Mile widziane:

• Znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej finansowo firmie

• zarobki 400/450 euro tygodniowo

• Zakwaterowanie

• Ubezpieczenie: UE

Prosimy o wysyłanie CV z adnotacją w tytule „STOLARZ” i dopiskiem: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie nr 597739

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 09:26:10
Ilość wyświetleń:
120
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ensila
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bolesławiec
Nr telefonu: 531 974 255

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: katarzyna.ziolkowska@ensila.pl