Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Praca dla MURARZA

Oferta pracy w Belgii

Ensila GROUP Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: murarz.
Kandydat na tym stanowisku będzie pracował samodzielnie nad wykonaniem powierzonej mu pracy oraz ponosił odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy, jak również terminowe wykonanie swojego projektu. Ponadto będzie dbał o zgodność wszystkich prac z wymaganiami przepisów i wytycznych.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków: murowanie (również klinkier)

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe w w/w obowiązkach,
Samodzielny i dokładny sposób pracy,
Umiejętność obsługi urządzeń z branży budowlanej,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Możliwość przyjazdu własnym samochodem
Wykształcenie w kierunku budowlanym lub pokrewnym,
Mile widziany ekipy (2-4 osobowe)

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej finansowo firmie,
Zakwaterowanie,
Zarobki: 400/450 euro tygodniowo
Ubezpieczenie: UE

Prosimy o wysyłanie CV z adnotacją w tytule, , murarz” i dopiskiem o ochronie danych osobowych.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie nr 597734

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 09:19:45
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ensila
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bolesławiec
Nr telefonu: 531 974 255

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: katarzyna.ziolkowska@ensila.pl