Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac

Kucharz / Szef kuchni NORWEGIA

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

Adecco Poland Sp. z o.o. nale篡 do mi璠zynarodowej korporacji Adecco S.A. - 鈍iatowego lidera w鈔鏚 firm doradztwa personalnego, kt鏎y posiada 5100 plac闚ek w ponad 60 krajach. W Polsce dzia豉my od 1994 roku. Swoj wiedz i do鈍iadczeniem s逝篡my w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku prac dzi瘯i Adecco Poland znalaz這 ponad 60 000 os鏏. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencj Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego Klienta - poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:

Nr ref.: K/NOR/01/2017
Miejsce pracy: Norwegia, r騜ne lokalizacje

Opis stanowiska:
- praca w hotelach, restauracjach

Wymagania:
- Dyplom kucharza lub kucharza ma貫j gastronomii
- Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego jako warunek konieczny
- Mile widziane do鈍iadczenie w pracy w restauracjach typu fine dining
- Minimum 3 lata udokumentowanego do鈍iadczenia jako kucharz od 2013 roku
- Elastyczno嗆

Oferujemy:
•Legalne zatrudnienie na czas okre郵ony w oparciu o umow o prace zgodn z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
•Umow gwarantuj帷 takie same warunki zatrudnienia i p豉cy, jak obowi您uj帷e obecnie na norweskim rynku
•Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zale積e od projektu)
•Zwrot koszt闚 dojazd闚 do i z pracy (na wybranych projektach)
•D逝goterminowe zlecenia
•Pomoc przy zakwaterowaniu
•Pe軟e ubezpieczenie zdrowotne, od nieszcz窷liwych wypadk闚 w miejscu pracy, odprowadzanie sk豉dek emerytalnych, zasi貫k na dzieci, itp.
•Mo磧iwo嗆 skorzystania z feriepenger – 12%
•Mo磧iwo嗆 kszta販enia j瞛yka i awansu

Wymagane dokumenty:
•CV
•Dokumenty potwierdzaj帷e do鈍iadczenie zawodowe i wykszta販enie
•Referencje pisemne lub dane os鏏, kt鏎e mog udzieli referencji

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV w j瞛yku polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego K/NOR/01/2017 na adres e-mail: barbara.stasiak@adecco.com

Dzi瘯ujemy za nades豉ne zg這szenia, jednocze郾ie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli:
Niniejszym wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzib w Warszawie w celach zwi您anych z procesem rekrutacji, zar闚no obecnym, jak i organizowanymi w przysz這軼i, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z p騧n. zm.). Wyra瘸m tak瞠 zgod na udost瘼nianie moich danych osobowych innym podmiotom nale膨cym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do cel闚 zwi您anych z prowadzonymi obecnie lub w przysz這軼i procesami rekrutacji

Oferta dotyczy pracy za granic.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 597733

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2016-11-30 09:19:45
Ilo嗆 wy鈍ietle:
39
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: AdeccoPolandOPL
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: 695060667 w godzinach 9-17

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: barbara.stasiak@adecco.com