Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Tokarz CNC

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pracy IPF Polska 2 Sp. z o.o. (7799) dla jednego ze swoich klientów, poszukuje tokarzy CNC do pracy w Niemczech:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Lokalizacja: Niemcy (Dahme Mark)

Zadania:
- obsługa i ustawianie maszyn CNC 2 i 3 osiowych marki Doosan Puma VT 900 Puma oraz Matra
- produkcja kół pasowych,
- praca na sterowaniu Fanuc
- produkcja seryjna detali o różnej wielkości

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku tokarz CNC,
- umiejętność obsługi tokarek sterowanych Fanuc,
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość zdalnego załatwienia formalności
- możliwość dłuższej współpracy

Prosimy przesyłać CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs w temacie podając "Tokarz - Niemcy"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Powiększ

Ogłoszenie nr 597720

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 08:38:26
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IPFAdrian
Państwo: Germany
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@ipf.jobs