Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Logistyk Ludwigsfelde Mercedes Benz

Oferta pracy w Niemczech

ZAA ZeitArbeitsAgentur GmbH jest Agencją Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2002 roku. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia i branż.
Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia.
W centrum naszego zainteresowania znajdują się branże budowlane, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych. Szukamy również pracowników fizycznych.
Dla naszego klienta z branży samochodowej w Ludwigsfelde szukamy komisjonerów i logistyków. Praca zarówno odpowiednia dla kobiet jak i mężczyzn

Obowiązki:
Obsługa pojazdu komisjonerskiego
Obsługa programu komputerowego,
Rozwożenie asortymentu po hali produkcyjnej.

Oczekiwania:
Posiadanie uprawnień na wózki widłowe ( Europejskiej lub niemieckie )
Prawojazdy kat. B
Doświadczenie w komisjonowaniu polegającym na realizowaniu zleceń
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
Mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu wózka widłowego
Dobra znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B2,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.
Umiejętnośc pracy pod presją jak i w zespole

Oferujemy:
Umowę na czas określony w pełnym wymiarze czasowym + nadgodziny. Opcja przedłużenia realna tylko w momencie zadowolenia Klienta.
Niemieckie warunki zatrudnienia w tym ubezpieczenie socjalne i zdrowotne itp.
Wynagrodzenie wg. niemieckich umów taryfowych 14, 17 € /1 h Brutto

Proces składania aplikacji:
Prosimy o składanie aplikacji w języku niemieckim i z aktualnym numerem telefonu. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania sie tylko z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597713

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-30 08:16:59
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
14.17

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ZAABerlin
Państwo: Germany
Miasto: Ludwigsfelde
Nr telefonu: 0049 3378 202 111

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: tomasz.greda@zaa-berlin.de