Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUN/KA SENIORA - Regensburg - 3 PREMIE

Oferta pracy w Niemczech

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEGO PANA JOHANNA
Oferujemy:
• wynagrodzenie 1200 Euro netto + 100-300 Euro premii świątecznej
• legalną pracę na podstawie 1 umowy
• dostęp do całodobowego numeru alarmowego
• opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
• organizacja i opłata przejazdu
• terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
• Elastyczny okres trwania umowy – możliwość zmiany okresu trwania umowy
• Wyżywienie i zakwaterowanie
• W razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:
• Pan
• 87 lat
• 83 kg
• 180 cm
• Osoba leżąca ( transfer łóżko <-> wózek inwalidzki )
• Inkontynencja
• Wysokie ciśnienie krwi
• Problemy z pamięcią
• Paraliż prawej strony ciała

Pan jest osobą leżącą. Potrzebna jest pomoc przy transferze.
Podopieczny mieszka wraz z całkowicie sprawną żoną, która robi zakupy oraz zajmuje się gotowaniem posiłków każdego dnia.
Do dyspozycji opiekunki w pełni wyposażony pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu.

Zakres obowiązków:
• opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, dbanie o higienę osobistą , organizacja czasu wolnego, spacery)
• pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
TERMIN ZLECENIA: 03.12.2016– 03.02.2017
MIEJSCE PRACY: 93059 REGENSBURG
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym REG/12/2016 na adres: kontakt@centrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny :
Tel. (32) 235-31-72,
tel. 883 502 200
Dołącz do Centrum Pracy 24

Powiększ

Ogłoszenie nr 597692

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-29 20:44:50
Ilość wyświetleń:
139
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: barlicki
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48531725004
Nr telefonu: 322353172

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@centrumpracy24.com