Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUN/KA 2 SENIOREK- 1500 +PREMIE - średni niem.

Oferta pracy w Niemczech

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA 2 starszych pań w Regensburgu.
Oferujemy:
• wynagrodzenie 1500 Euro netto + od 100 do 300 Euro premii świątecznej
• legalną pracę na podstawie 1 umowy
• dostęp do całodobowego numeru alarmowego
• opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
• organizacja i opłata przejazdu
• terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
• elastyczny okres trwania umowy – możliwość zmiany okresu trwania umowy
• wyżywienie i zakwaterowanie
• w razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:
• 2 Panie
• 67 i 95 lat
• obie ważą 73 kg
• Pflegestufe II i I
• służba ambulatoryjna przychodzi codziennie
• 1 - 2 razy w tyg. odwiedza panie rodzina
1 pani jest na wózku inwalidzkim, a druga ma rolator, 1 i2 nie trzyma moczu
Zakres obowiązków:
• opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpiel, pomoc w sadzaniu na wózek, zmiana pampersów, spacery)
• pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
TERMIN ZLECENIA: od 05.12.2016
MIEJSCE PRACY: Regensburg
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Web/01/2016 na adres e-mail lub kontakt telefoniczny :
Tel. (32) 235-31-72, tel. 883 502 200

Powiększ

Powiększ

Ogłoszenie nr 597691

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2016-11-29 20:39:39
Ilość wyświetleń:
149
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: barlicki
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48531725004
Nr telefonu: 322353172

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@centrumpracy24.com