Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Austria - Dam pracę

Praca Austria: elektryk, hydraulik

Oferta pracy w Austrii

Firma Active Medica Personal poszukuje dla swoich austriackich partnerów kandydatów
na stanowisko

elektryk, hydraulik

Dlaczego Active Medica Personal?
- posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia o numerze 12912
- jesteśmy już 5 lat na rynku
- współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferujemy:
- ATRAKCYJNE wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- umowa o pracę na czas nieokreślony z austriackim pracodawcą
- ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- zakwaterowanie
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe
- gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- mile widziany własny samochód dostępny na wyjazd

Kontakt wyłącznie telefoniczny: 513 747 780

Ogłoszenie nr 597659

Kategoria:
Austria - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 18:25:20
Ilość wyświetleń:
64
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: AlicjaJ
Państwo: Polska
Nr telefonu: 513-747-780

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: aj@abcwork.eu