Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pomocnik w stolarni - praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe i poszukujących pracy w Niemczech na stanowisku: pomocnik w stolarni.

Opis stanowiska:
•obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
•znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
•mile widziane doświadczenie zawodowe na produkcji
•prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
•pracę w Niemczech na cały etat
•pracę na III zmiany (z dodatkami nocnymi)
•umowę o pracę na niemieckich warunkach
•stawkę godzinową od 11, 23 eur/h brutto - rosnącą
•zapewnione płatne zakwaterowanie
•pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597630

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 16:32:52
Ilość wyświetleń:
71
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FAIRtorun
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: 56 644 76 90

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@fair-torun.pl