Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca w Niemczech kierowca CE z ADR

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca CE

Opis stanowiska:

miasto Hamburg (Niemcy)
praca na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
system pracy 4/1 lub pełny etat
praca polega na transporcie towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą typu firana

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
prawo jazdy kat. CE (kod 95)
doświadczenie w trasach dalekobieżnych
zaświadczenie ADR
gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
zarobki miesięczne stałe: 2000 do 2200 euro brutto
diety dzienne netto 24 euro
zarobki miesięczne netto ok. 2000 euro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/45/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Powiększ

Ogłoszenie nr 597589

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 15:12:02
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: esteelo

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@esteelo.pl