Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner / Magazynier

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Zatrudnienia B+S Personal GmbH z siedzibą w Bielefeld poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Komisjonier/Magazynier (komunikatywny niemiecki)
Miejsce wykonywania pracy - Rietberg koło Bielefeld

Obowiązki:
• Obsługa skanera
• Komisjonowanie
• Wyszukiwanie produktów na półkach
• Obsługa systemu magazynowego
• Paletowanie, etykietowanie, konfekcjonowanie
• Obsługa ręcznego wózka paletowego
• Przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania
• Umiejetność wpisania prostych informacji w języku niemieckim do systemu komputerewego
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest wymagana
• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
• Praca na okres 12 miesięcy
• Umowę tymczasową na warunkach niemieckich Tarif BAP
• Zakwaterowanie - 120 € plus 20 € kaucja (pobierana przez 12 miesiecy)
• Dodatki za prace w godzinach nadliczbowych oraz godzinach nocnych
• Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami - 9 € brutto
• Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
• Zorganizowany dojazd do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontak:
B+S Personal GmbH
Fuggerstraße 17
33689 Bielefeld
Deutschland

Online : bewerbung@b-spersonal.de lub holda@b-slogistik.de

oraz telefonicznie pod numerem 0049 5205989988163

Powiększ

Ogłoszenie nr 597588

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 15:07:55
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
9.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BSGmbH

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Holda@b-slogistik.de