Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Małżeństwa ok. Augsburga - 305

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH :
Pani 79l 70kg 170cm, Pan 79 l, 75 kg, 175 cm,

Pan jest po rehabilitacji, potrzebuje pomocy przy transferach- współpracuje, umysłowo sprawny, pampersowany, potrzebuje pomocy w higienie ciała i toalecie
Pani z początkami demencji, inkontynencją moczu i kału, chorobami serca, wysokim ciśnieniem, apatyczna. Porusza się o lasce lub rolltorze, ryzyko upadku, pomaga przy transferach. 2 razy w tygodniu ( poniedziałek i środa ) przez cały dzień ( do ok. godz. 17, 00 ) jest w placówce opiekuńczej.
Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym, 90m2, wieś, sklepy 20min., DLA OPIEKUNKI: pokój, Internet, TV, telefon flatrate, jest rower.
OBOWIĄZKI: pomoc przy higienie ciała, toalecie, zmiana podkładek/pieluch, gotowanie, pranie, sprzątanie, podlewanie kwiatów.
Wymagania: kobieta, , niepaląca, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy mile widziane
LOKALIZACJA: Merching ( ok. 20 km od Augsburga )
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 5.12.2016.
Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o., SK Katowice
biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597587

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 15:07:51
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl