Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pani w ok. Bamberg - 17/03

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: 82 lata 90kg/160cm. Pani początek demencji, w przeszłości wymiana stawu biodrowego, cukrzyca, odpowiednia dieta, problemy z poruszaniem się - balkonik, pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, balsamowanie. Pani lubi spokój, sporo śpi. Codziennie między 13.00-15.00 jest dla opiekunki czas wolny. Podopieczna jest miła. Nie ma dźwigania. Sporadycznie praca w nocy.

OBOWIĄZKI: Przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, pomoc w toalecie, pomoc w higienie ciała, przy ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o lekach,

WARUNKI POBYTOWE: Dom na wsi, zakupy robi rodzina, pieczywo przywozi samochód 3 x w tyg.

WYMAGANIA: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym.

LOKALIZACJA: Donnersdorf ok. Bamberg

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 10.12.2016

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Sp. z o.o. Sp.K.
biuro w Gliwicach: tel. + 48 32/ 33 93 106, kom. +48 796 908 300
mail: d.slania@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597584

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 15:06:49
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl