Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac

MONTER HAL STALOWYCH

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

Producent hal stalowych
poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

MONTER HAL - PRACOWNIK OG粌NOBUDOWLANY

Opis stanowiska:
Monta Hal Stalowych na terenie
Polska Szwecja Czechy S這wacja Finlandia Norwegia Niemcy

Prace:
monta konstrukcji stalowych, monta obud闚 (blacha trapezowa, p造ta warstwowa) monta izolacje (we軟a) obr鏏ki blacharskie

Wymagania:
o w豉sna dzia豉lno嗆 gospodarcza lub gotowo嗆 do jej podj璚ia
o gotowo嗆 do cz瘰tych wyjazd闚 (realizacja projekt闚 na terenie Polski oraz innych Pa雟tw Europejskich)
o do鈍iadczenie w pracy na budowie
o umiej皻no嗆 czytania rysunku technicznego
o umiej皻no嗆 pracy w zespole
o prawo jazdy kat. B
o dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
o brak l瘯u wysoko軼i
o do鈍iadczenie w zakresie: prac monterskich/og鏊nobudowlanych/dekarskich

Oferujemy:
o prac i mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego w mi璠zynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
o wysokie standardy pracy i bezpiecze雟twa na terenach realizowanych bud闚
o atrakcyjne wynagrodzenie
o system bonusowy (premie)
o przygotowanie zawodowe
o ci庵這嗆 pracy
o zakwaterowanie
o samoch鏚 s逝瘺owy
o szkolenia podnosz帷e kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV na adres
rekrutacja@borga.pl
tel. 603 599 533

Nades豉nych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:, , Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133, poz.833)''.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 597570

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2016-11-29 14:48:33
Ilo嗆 wy鈍ietle:
112
Stawka za godzin:
36.00

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: BORGA
Pa雟two: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@borga.pl