Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Szwecja - Dam pracę

MONTER HAL STALOWYCH

Oferta pracy w Szwecji

Producent hal stalowych
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER HAL - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Opis stanowiska:
Montaż Hal Stalowych na terenie
Polska Szwecja Czechy Słowacja Finlandia Norwegia Niemcy

Prace:
montaż konstrukcji stalowych, montaż obudów (blacha trapezowa, płyta warstwowa) montaż izolacje (wełna) obróbki blacharskie

Wymagania:
o własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej podjęcia
o gotowość do częstych wyjazdów (realizacja projektów na terenie Polski oraz innych Państw Europejskich)
o doświadczenie w pracy na budowie
o umiejętność czytania rysunku technicznego
o umiejętność pracy w zespole
o prawo jazdy kat. B
o dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
o brak lęku wysokości
o doświadczenie w zakresie: prac monterskich/ogólnobudowlanych/dekarskich

Oferujemy:
o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
o wysokie standardy pracy i bezpieczeństwa na terenach realizowanych budów
o atrakcyjne wynagrodzenie
o system bonusowy (premie)
o przygotowanie zawodowe
o ciągłość pracy
o zakwaterowanie
o samochód służbowy
o szkolenia podnoszące kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres
rekrutacja@borga.pl
tel. 603 599 533

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133, poz.833)''.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597562

Kategoria:
Szwecja - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 14:41:20
Ilość wyświetleń:
268
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BORGA

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@borga.pl