Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Dania - Dam pracę

Monter wentylacji

Oferta pracy w Danii

Opis oferty pracy:
JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią BlueCollar ApS Group z Odense w Danii (agencja nr 5437). Jako część BlueCollar ApS z sukcesami działamy od ponad 10 lat na rynku duńskim.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Aarhus, Dania
Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:
Montaż systemów wentylacji i klimatyzacji w nowych i starych budynkach.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- kontrakt w oparciu o duńską umowę związkową
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
- dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny)
- opieka koordynatora
- wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.
- pomoc w zakwaterowaniu (zapewnione przez pracodawcę, koszt wynajmu odciągany z wynagrodzenia)

Oczekujemy:
- udokumentowanego doświadczenia jako monter wentylacji - min. 3 lata
- znajomości j. angielskiego
- własne auto na wyjazd - duży atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: mm@bluecollar.dk.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597552

Kategoria:
Dania - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-29 14:20:35
Ilość wyświetleń:
84
Stawka za godzinę:
145.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobsupply
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Nr telefonu: 503309218
Nr telefonu: 914342146

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mm@bluecollar.dk