Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka nad 84-letnią panią z Amstetten-Reutti

Oferta pracy w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.

Od 05.12.2016 + Premia

Podopieczna:
Wiek: 84 lata Wzrost: 155cm Waga: 50 kg
Podopieczna ma II grupę inwalidzką. Jest słaba cierpi na demencję, częściową inkontynencję. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Podopieczna ma specjalistyczne łóżko, podnośnik wannowy, krzesełko toaletowe. Nosi okulary. Noce przesypia spokojnie. Podopieczna chodzi koło 20 godziny spać.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga przy codziennych czynnościach : pomaga w myciu, w przebieraniu. Dodatkowo prowadzi gospodarstwo domowe: robi zakupy, gotuje, pierze, utrzymuje dom w czystości, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia.
Informacje dodatkowe:
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w miejscowości Amstetten-Reutti. Mieszkanie ma powierzchnię 80 m2 i składa się z 3 pokoi. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem (łóżko, szafa, stolik, telewizor), dodatkowo jest Internet. Do dyspozycji jest też samochód, ale córka albo syn podopiecznej służą pomocą i mogą tez podwieźć samochodem.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597547

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 14:15:40
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KamilaGos

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kamila.gos@pmh.info.pl