Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Inspektor nadzoru ds. montażu izolacji i antykoroz

Oferta pracy w Holandii

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obowiązki:

• Nadzór nad wykonywaniem prac i wdrażaniem strategii kontroli korozji oraz działań izolacyjnych i antykorozyjnych,
• Kierowanie pracami malarskimi, izolacyjnymi oraz antykorozyjnymi w obszarach korozji chemicznej, wybór odpowiednich materiałów i systemów,
• Weryfikacja i interpretowanie danych z monitorowania korozji oraz skuteczności poszczególnych środków łagodzących,
• Stały kontakt i współpraca z inżynierami odpowiedzialnymi za prace izolacyjne i malarskie.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wiedza z zakresu materiałoznawstwa i technik zabezpieczania metali,
• Znajomość rysunku technicznego,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności słownictwa technicznego.

Oferujemy:

• Długoterminową pracę w międzynarodowej firmie z sektora Oil & Gas,
• Atraktycje wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia,
• Pokrycie kosztów mieszkaniowych oraz transportu,
• Rotacyjny system pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: j.tabian@grupacon.com
UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie nr 597531

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 12:57:29
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grupacon1

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacjagrupacon@hotmail.com